Pokaż koszyk

Próbki Zapachów

próbki

Perfumeria internetowa Mon Credo oferuje Państwu próbki wybranych zapachów. Sprzedaż próbek odbywa się zarówno przez Internet, jak i w salonach stacjonarnych.

Oferujemy dwa rodzaje próbek zapachów: próbki firmowe produkowane przez producentów zapachów i próbki przygotowywane przez Mon Credo. Próbki wybieramy z katalogu zapachów jak wersję pojemnościową flakonu.

Próbki firmowe mają różną pojemność od 1 ml do 8 ml, a także cenę. Nie wszyscy producenci perfum posiadają w swojej ofercie takie produkty. Dlatego, aby mogli się Państwo poznać również inne dostępne w naszej perfumerii zapachy, przygotowujemy ich próbki w szklanych epruwetkach o pojemności 1,2 ml z atomizerem, w cenie 9 - 30 zł.

Do każdego zakupu  o wartości od 200 zł, dodajemy wybrane przez Państwa trzy próbki gratis (dotyczy próbek w cenie 9 zł). Jeśli wybiorą Państwo większą ilość niż trzy, kolejne będą płatne.
Próbki firmowe nie są dodawane gratis do zamówień. Zamawiany zestaw próbek nie może zawierać dwóch lub więcej takich samych produktów. W salonach perfumeryjnych prowadzimy również sprzedaż próbek zapachów, jednak Klient, który nie kupuje pełnowartościowego produktu, za wybrane próbki musi uiścić  zapłatę. Nasza obsługa posiada niektóre próbki firmowe, jak również na życzenie Klienta przygotowuje te w szklanych epruwetkach. Nie zawsze jest możliwość przygotowania próbek każdego zapachu. Próbki w salonach dodajemy gratis do zakupów i na prośbę Klienta.

Zapraszamy do Świata Zapachów Mon Credo!

 

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ