Pokaż koszyk

Płatności i wysyłka

Wysyłka i płatność

Produkty zakupione na naszej stronie wysyłane są do klientów za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, kuriera InPost lub Paczkomatów InPost. Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone na wypadek zniszczenia lub kradzieży. Darmowa wysyłka jest niezależna od wyboru formy płatności, spośród których klient może wybrać:

  • przedpłatę na konto za pośrednictwem i-moje, PayU lub PayPal
  • płatność gotówką przy odbiorze

Koszt wysyłki jest darmowy dla zamówień o wartości przekraczającej 150 zł.

Dla zamówień przedpłaconych o mniejszej wartości pobieramy opłatę za wysyłkę w kwocie 12 zł, przy płatnościach za pobraniem 15 zł lub 17 zł.

Zamówienia za pobraniem realizujemy do kwoty 5000 zł.

Aby zapewnić Państwu jeszcze większy komfort z dokonanego zakupu w naszym sklepie, zakupione produkty mogą być Państwu dostarczone nawet w 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00 z płatnością gotówką przy odbiorze są wysyłane jeszcze tego samego dnia roboczego i dostarczane na następny dzień roboczy (o ile termin wysyłki produktu nie jest oznaczony na 48h, w takim przypadku wysyłka może być odpowiednio przesunięta). Natomiast zamówienia z opcją przedpłaty na konto, złożone do godziny 12:00, dostarczane są w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym i odpowiednio z terminem wysyłki 48h dla produktów z takim oznaczeniem.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego i-moje, PayU lub PayPal.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ