Pokaż koszyk

carner

Carner Barcelona

Nie chodzi tylko o to by stworzyć zapach, lecz również by przywołać wspomnienia, dzielić się doświadczeniami i przekazywać uczucia

Sara Carner, założycielka firmy

Stworzone z najwyższej jakości materiałów przez prawdziwych znawców sztuki komponowania zapachów. Kolekcja Carner Barcelona to bardzo szczególne perfumy, przeznaczone dla osób, które mają ochotę zaznać luksusu bycia wyjątkowym


KONTEKST

Miłość do pięknych perfum, nieustanne poszukiwanie autentyczności i jakości oraz ciągłe pragnienie tworzenia poprzez łączenie zapachów i doświadczeń skłoniło Sarę Craner do rozpoczęcia pracy nad własnym projektem - Carner Barcelona.

Współpracując z największymi kreatorami zapachów, Sara wniosła do projektu swoje artystyczne oraz prywatne zainteresowania. VVynikiem tej pracy jest delikatna mieszanka szlachetnych materiałów z domieszką osobistych emocji. doświadczeń. myśli oraz marzeń. Sara Camer pochodzi z rodziny hiszpańskich rzemieślników zajmujących się wyrobem artykułów skórzanych.

Nic dziwnego, że pracując nad linią zapachów CARNER BARCELONA, tchnęła w projekt ducha hiszpańskiego rzemieślnictwa, współpracując z najlepszymi lokalnymi projektantami i dostawcami przy tworzeniu marki i perfum.

Symbolizm

SYMBOLIZM Wyjątkowy eliksir zamknięty w prostych liniach i minimalistycznej, czamo-bialej kolorystyce flakonu to hołd złożony kosmopolitycznemu wizerunkowi Barcelony.

Carner
tardes

Zapachy:

  

 

Tardes

Spokojny spacer po polach z pszenicą. W koronach migdałowców błyszczą -,tatnie promienie letniego dnia, delikatnie muskając twoją skórę. Patrzysz na ichodzące za wzgórzami słońce.

Wokół ciebie w zapadającym zmierzchu skryły się dzikie róże i geranie. Ich kwiaty wypuszczają subtelne kropelki nektaru, które łączą się W powietrzu z zapachem świeżo ściętego drzewa. Nadchodzi noc...

D600

Gwar budzącego się miasta wpada przez otwarte okno wraz z powiewem świeżego porannego powietrza. Ulice Las Ramblas oraz La Boqueria powoli zapełniają się szumem codziennej krzataniny. Wokół unosi się zapach wystawianych na sprzedaż bukietów, dojrzałych owoców i przypraw. Skąpane w słońcu ulice zaczynają tętnić życiem.

Gdzieniegdzie na placach i w parkach pojawia się kojący cień. Raptem wszystkie nasze zmysły chłoną wrzawę panującą na Avenida Diagonal. W końcu stajemy urzeczeni majestatem Paseo de Gracia... W tym mieście nowoczesność ściera się z przeszłością. Nocą puls miasta nabiera głębi. Otulona zmrokiem Barcelona odkrywa przed nami swe tajemnicze i zmysłowe oblicze.

d600
Cuirs

Cuirs

Zapach posiadający silny i niezależny charakter, w którym korzenna nuta szafranu miesza się z ciepłem szlachetnych drzew, zapraszając do dalszych poszukiwań. Jego serce to jakże ziemska woń rośliny nagannotha łącząca się z żywiczną nutą wytrawnego bursztynu i intrygującym zapachem wyprawionej skóry.

Całość spowita jest silnie kuszącą aurą tajemnicy, której żródio stanowi dysproporcja pomiędzy wszechobecnym i urzekającym dymem tytoniowym a pojedynczą nutą skórzaną.

Rima XI

Zapach posiadający silny i niezależny charakter, w którym korzenna nut: szafranu miesza się z ciepłem szlachetnych drzew, zapraszając do dalszych poszukiwań. Jego serce to jakże ziemska woń rośliny nagarmotha łącząca się z żywiczną nutą wytrawnego bursztynu i intrygującym zapachem wyprawionej skóry.

Całość spowita jest silnie kuszącą aurą tajemnicy, której zródlo stanowi dysproporcja pomiędzy wszechobecnym i urzekającym dymem tytoniowym a pojedynczą nutą skórzaną.

 
lista produktów
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ