Pokaż koszyk
Lipiec 11, 2023

NUMEROLOGIA A PERFUMY - CZ.III

Witam was serdecznie w ostatniej części poświęconej numerologii. W poprzednich wpisach przedstawiłam Wam, czym jest numerologia, w jaki sposób wyliczyć swój numer oraz scharakteryzowałam numery od 1 do 7. Dowiedzieliście się także, jakie, moim zdaniem, kompozycje pasują do Waszych numerów. Dziś zajmę się numerologiczną ósemką i dziewiątką oraz liczbami mistrzowskimi – 11, 22, 33 i 44. Gorąco zachęcam do lektury!

NUMEROLOGICZNA ÓSEMKA - SUKCES

Ósemki są ambitne, zdeterminowane i konsekwentne w działaniu. Są to osoby o  wysokich aspiracjach, natomiast czasem z niezdrową obsesją sukcesu. Bardzo zdolne, gotowe do osiągnięcia szczęścia, to urodzeni przywódcy. Charyzmatyczne, czasem onieśmielają innych tym, jak dobrze radzą sobie w życiu. Lubią luksus, w końcu to miłośnicy świata mody. Wybierają zawody prawnicze, świetnie radzą sobie również w finansach. Są uczciwe, szczere i prawdomówne, nie tolerują hipokryzji i kłamstwa. Na płeć przeciwną działają magnetycznie, niestety bywają zaborcze. Ósemka to znak nieskończoności, patronuje jej Mars i Saturn. Sławne osoby spod ósemki to Michał Anioł, Jan Paweł II, Pablo Picasso, Anthony Hopkins, Sandra Bullock czy 50Cent.

Zapachy, które dobrałam dla ósemek, podkreślą ich charyzmę i zdecydowany charakter: 

 • KAMUTHRAA to wspaniała nowość tureckiej marki Attar Al Has z nutami wodnymi, pieprzem oraz syropem z czarnej porzeczki w składzie.
 • SAHARA BLUE urzeka świeżym połączeniem jabłka, cytryny, lawendy i różowego pieprzu, a u podstawy zapachu rządzi piżmo, mech dębowy i algi.
 • MNEMOSINE to nowość od Giardino Benessere z marakują, brzoskwinią i cynamonem.

NUMEROLOGICZNA DZIEWIĄTKA - MĄDROŚĆ

Dziewiątki mają poczucie misji i chęć niesienia pomocy, cechują się miłością i wielkodusznością. To nauczyciel skłonny do rozmyślań, chcący zmieniać świat na lepsze. Często są starymi duszami, świetnymi przewodnikami troszczącymi się o innych. Wrażliwe i współczujące, lubią przebywać z ludźmi. Dziewiątki stawiają na rozwój osobisty, a wyróżnia je bardzo dobra intuicja. Lubią być w centrum uwagi, są żądne przygód, niezależne i ceniące sobie wolność. Sławne dziewiątki to Adele, Alicia Keys, Mikołaj Kopernik, Elvis Presley.

Zapachy, które wybrałam dla dziewiątek, zawierają w sobie nieoczywiste, orientalne akcenty:  

 • MY MAGIC - czyli ciepły, uwodzicielski gourmand z różą i otulającą ambrą od marki Attar Al Has.
 • PEGASUS EXCLUSIF , czyli drzewno-przyprawowa kompozycja od Parfums de Marly, której migdał z wanilią nadaje zmysłowej słodyczy.
 • CASANOVA to niesamowicie zmysłowa kompozycja, w której nuty pudrowe przeplatają się z balsamicznymi na tle otulającej ambry.

LICZBY MISTRZOWSKIE

Wyróżniamy cztery liczby mistrzowskie, są to 11, 22, 33 i 44. Kiedy po dodaniu wszystkich cyfr otrzymasz takie liczby, nie sumujesz ich już. Czym są liczby mistrzowskie? Mają w sobie ogromy potencjał i siłę, wibrują na bardzo wysokiej częstotliwości i obdarzają wyjątkowymi predyspozycjami. Numerologia wyznacza nam kierunek życia. Liczby mistrzowskie przydzielone są osobom, które według karmy mają jeszcze jakieś dodatkowe zadanie do wykonania. Posiadają więc one wewnętrzne światło, wyższą świadomość, a niekiedy już nawet spłacone długi karmiczne. Określane są jako stare dusze, czyli te, które przebyły już wędrówkę przez swoje wcielenia i wykonały powierzone im działania. Ich zadanie to stać się duchowym przewodnikiem dla innych ludzi, a wypełnienie misji pozwala rozwinąć skrzydła i wnieść duszę na wyższy poziom świadomości.

Poniżej przedstawię Wam, jakie zadania mają poszczególne liczby mistrzowskie.

 JEDENASTKA - OBJAWIENIE, WIZJA

Jedenastki to wyjątkowo inteligentne osoby, cechujące się siłą i odwagą. Są szlachetne i troskliwe z natury, to zdecydowanie stare dusze. Mają silnie rozwiniętą intuicję i jasność myślenia. Umieją odkrywać to, co niewidoczne dla oczu, interesują się astrologią, numerologią, filozofią, psychologią, a także religią. Wrażliwe i otwarte na sztukę, a w miłości lojalne, wierne i bardzo oddane. Stawiają na rozwój osobisty i uwielbiają dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Świetni przewodnicy, ale mają też swoje wady, jakimi są zazdrość, upór, nerwowość i obawa przed porażką. Znane jedenastki to Michelle i Barack Obama, David Beckham, Meg Ryan i Jennifer Aniston.

Perfumy, które wybrałam dla jedenastek:

 • SPICE ROSE to kolejna nowość od Attar Al Has i wbrew pozorom nie znajdziecie w nim róży!
 • MONARCH od Vertus to królewski aromat, który porywa zmiennością, a świeżość cytrusów przeplata się tu z aromatycznymi przyprawami i nutami drzewnymi.
 • SIRRAH jest magiczną gwiazdą w konstelacji Andromedy i stała się inspiracją do powstania ekskluzywnego zapachu Tiziana Terenzi. Oczaruje Was nutami pigwy  i marakui w otoczeniu górskiego powietrza.

22 DWADZIEŚCIA DWA - DZIAŁANIE

Empatyczna, żywiołowa, kreatywna, inteligentna z natury twórcza i innowacyjna. Można by rzec, iż realizuje plany jedenastki, która więcej doradza, niż działa. Materializuje pragnienia i marzenia, osiągając sukcesy materialne. Twardo stąpa po ziemi, jest praktyczna i konkretna. Zdarza jej się skrywać emocje pod maską oschłości i wycofania. Dwudziestki dwójki to osoby zakładające własne firmy, idealni kierownicy. Finanse i praca to ich mocne strony. Gorzej z wyrażaniem uczuć i relacjami. Ich wady to pracoholizm i nerwowość, mogą popadać w stany depresyjne. Sławy spod numeru 22 to Kim Kardashian, Leonardo da Vinci, Will Smith, Dalajlama.

Zapachy, które odzwierciedlają charakter numerologicznych dwudziestek dwójek to:

 • BOIS ET CUIR to kompozycja wyrażająca męską śmiałość i siłę poprzez niebanalne połączenie jabłka, cytrusów i nut skórzanych.
 • AFRODITE to niezwykle kobiece perfumy inspirowane boginią miłości, których owocowo-kwiatowy aromat zawiera uwodzicielskie feromony.
 • ODE TO ROSE jest wyjątkowym zapachem z różą majową, ylang-ylang, jaśminem i drzewną bazą.

TRZYDZIESTKA TRÓJKA - BEZWARUNKOWA MŁOŚĆ, WSKAZÓWKI DLA ŚWIATA

Ta liczba w numerologii nie zdarza się zbyt często, to Mistrz Nauczyciel, który przenosi ludzki potencjał na zupełnie nowy poziom, często ze zdolnościami jasnowidzenia. Wysoko oddany, poniesie sukces we wszystkim, do czego przystąpi. Trzydziestki trójki są bystre, inteligentne, mają mocno rozwiniętą wyobraźnię. To stare dusze, które koncentrują się na aspektach duchowych, samodoskonaleniu i służbie innym. Są szlachetne, tolerancyjne i serdeczne. Mimo iż często spotykają się z niezrozumieniem, potrafią dotrzeć do największych sceptyków. Znane osoby spod numeru 33 to Albert Einstein, Stephen King, John Lennon, Victoria Beckham, Agatha Christie i Robert De Niro.

Zapachy przygotowane przeze mnie dla trzydziestek trójek to:

 • GUMIN , zapach mówiący o miłości i uspokajającej czułości, jest dedykowany tym, którzy lubią wyróżniać się stylem.
 • ANDROMEDA to bestseller w naszym asortymencie, który kobiety uwielbiają. Jej kwiatowo-owocowy aromat z brzoskwinią, pudrem kokosowym, białymi kwiatami i wanilią uwodzi i zachwyca! 
 • IMPERIAL PEACOCK oczaruje tych, którzy lubią błyszczeć. Jego słodki, orientalny charakter został zrównoważony kwaśnym akcentem rabarbaru.

 CZTERDZIESTKA CZWÓRKA - ENERGIA

Czterdzieści Cztery, czyli jedna z najsilniej działających Wibracji Mistrzowskich według numerologii. To osoby z ogromną energią, które mają charyzmę, bardzo silny charakter oraz zdolności przywódcze. Wytrwałe i odważne, mimo wielu przeszkód potrafią sprostać każdemu zadaniu. To autentyczni ludzie biznesu. Skupienie i wewnętrzna mądrość to ich domena. W strefie finansowej czują się jak ryba w wodzie. Osoby te są bardzo praktyczne, zdyscyplinowane, charakteryzuje je spokój w podejmowaniu decyzji. Mają potrzebę kreowania czegoś pięknego, wyjątkowego, czegoś, co mogłoby przetrwać przez kolejne pokolenia. I co najważniejsze  - mają moc przebudzania ludzi z duchowego uśpienia. Znakomici bioenergoterapeuci, uzdrowiciele, ludzie, którzy potrafią działać z energią.

Zapachy dla czterdziestek czwórek są tak wyjątkowe, jak one same:

 • CHIMAERA , w której zapach morskiej bryzy łączy się z aromatem suszonych na słońcu liści oraz drzew.
 • DELINA EXCLUSIF to flanker klasycznej Deliny, ale w bardziej orientalnym klimacie. .
 • BLACK BEETLE - owoce, przyprawy oraz drzewne akcenty tworzą w nim zaskakujące kontrasty pikantnych, orzeźwiających i dymnych akordów.

Na liczbach mistrzowskich kończę temat numerologii. Mam nadzieję, że artykuły były dla Was ciekawe, a nowo poznane zapachy przypadły wam do gustu. W wolnych wakacyjnych chwilach nie zapominajcie zajrzeć do Mon Credo gdzie czekamy na Was i z radością opowiemy więcej ciekawostek na temat naszych perfum.

Joanna

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ