Pokaż koszyk
Grudzień 12, 2019

Najlepsze perfumy na imprezę sylwestrową

Przed imprezą sylwestrową nie będziesz mieć zbyt wiele czasu na zabiegi pielęgnacyjne i kompletowanie efektownego zestawu ubrań? Zainwestuj w wysokiej jakości, ekskluzywne perfumy. Dzięki nim pozornie przewidywalna stylizacja zyska niepowtarzalny, wyjątkowy charakter, a Ty będziesz mieć możliwość wykreowania pożądanego wizerunku. Jakie zapachy sprawdzą się najlepiej w trakcie nadchodzącej, sylwestrowej nocy? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części wpisu. 

Perfumy dla niej

Perfumy wybierane na imprezę sylwestrową powinny być trwałe, zmysłowe oraz po prostu obłędne. Dzięki temu fenomenalnie odegrają rolę efektownego, przyciągającego uwagę dodatku. Jakie zapachy damskie spełniają powyższe wyznaczniki? Na tegoroczną zabawę sylwestrową polecamy kompozycje zapachowe, takie jak Lemon Line marki Mancera oraz Poopoo Pidoo marki Ego Facto. Wyróżnione perfumy mają ze sobą wiele wspólnego. Łączą je nie tylko świeże, cytrusowe nuty, ale także elementy zaskoczenia.

O jakim zaskoczeniu mowa? Otóż wraz z upływem czasu poszczególne nuty zapachowe toczą spór o miano tej najważniejszej. W rezultacie – w trakcie noszenia wymienionych perfum stopniowo uwalniane są kolejne akordy, a cała kompozycja ulega subtelnemu przeobrażeniu. Dzięki temu przez całą sylwestrową noc możesz uwodzić wyjątkowym zapachem i kreować taki wizerunek, jaki tylko chcesz. Zakupione perfumy z powodzeniem wykorzystasz także podczas innych ważnych okazji oraz zawsze wtedy, gdy będziesz chciała zrobić piorunujące wrażenie.

Perfumy dla niego

Na jakie perfumy na imprezę sylwestrową powinni zdecydować się panowie? I tym razem wyróżniliśmy 2 zapachy – Oajan marki Parfums de Marly oraz Pontevecchio marki Nobile 1942. Oajan to kompozycja jedyna w swoim rodzaju. Jednocześnie szokuje i zachwyca, uwodzi oraz wzbudza respekt. Podobnie jak w przypadku wymienionych wcześniej propozycji, poszczególne nuty zapachowe uwalniane są jedna po drugiej, tworząc niezwykle intrygującą, harmonijną całość. Co ciekawe, Oajan cieszy się olbrzymią popularnością również wśród pań.

Z kolei Pontevecchio Nobile 1942 to perfumy, które są szczególnie polecane pewnym siebie i twardo stąpającym po ziemi mężczyznom. Dominujące nuty drzewne idealnie komponują się z silną osobowością i pozwalają osiągać to, co dla innych wydaje się niedostępne. Perfumy włoskiej marki świetnie sprawdzają się podczas oficjalnych okazji i formalnych uroczystości. Są też idealnym rozwiązaniem na randki oraz zimowe wieczory spędzane tylko we dwoje.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ