Pokaż koszyk
Kwiecień 28, 2020

Najlepsze maszynki do golenia dla mężczyzn

Szukasz niezawodnej, precyzyjnej maszynki do golenia? Znalazłeś się w idealnym miejscu. Przeczytaj ten wpis i poznaj najlepsze modele, dzięki którym codzienne, męskie rytuały staną się prawdziwą przyjemnością

Idealna maszynka do golenia

Niezależnie od częstotliwości golenia i typu zarostu potrzebujesz naprawdę dobrej maszynki. Dlaczego? Wybierając wysokiej klasy akcesorium, unikniesz podrażnień, a uczucie dyskomfortu i pieczenia stanie się tylko wspomnieniem. Co więcej, poranne pozbywanie się zarostu zajmie Ci znacznie mniej czasu.

Jak jednak rozpoznać idealną maszynkę do golenia? Na początku zwróć uwagę na sposób wykonania. Jeśli dany model będzie dopracowany w najdrobniejszym szczególe, odpowiednio wyważony oraz wyposażony w wyprofilowaną, antypoślizgową rączkę, warto wpisać go na listę ulubionych produktów.

Wyprofilowana, antypoślizgowa rączka i odpowiednie wyważenie to cechy, od których zależy komfort i bezpieczeństwo pracy. Korzystając właśnie z takiego akcesorium, możesz wykonywać pewne, płynne ruchy bez konieczności używania siły. Jakie jeszcze kryteria powinna spełniać idealna maszynka do golenia?

Acca Kappa Maszynka do golenia MACH 3 RAZOR

Aby odpowiedzieć na zadane wyżej pytanie, odwołamy się do Mach 3 Razor, czyli maszynki do golenia zaproponowanej przez markę Acca Kappa. Wyróżniony model został wyposażony w niezawodne ostrza Gillette Mach 3, dzięki czemu szybko i precyzyjnie usuwa zarost. Zmniejsza uczucie dyskomfortu po goleniu oraz ogranicza powstawanie podrażnień.

 

Maszynka Acca Kappa jest idealnie wyważona, ma wyprofilowaną, drewnianą rękojeść. Zapewnia zatem pewny chwyt oraz płynne, bezpieczne prowadzenie. Zachwyca nowoczesnym, minimalistycznym designem, dzięki czemu może stać się atrakcyjnym elementem wyposażenia Twojej łazienki. Do modelu dołączono ekskluzywną podstawkę, która ułatwia przechowywanie oraz pełni funkcję ozdobną.

Gentlemen`s Tonic Zestaw MAYFAIR - EBONY

Maszynka do golenia znajdująca się w zestawie Gentlemen’s Tonic Mayfair - Ebony podobnie jak wspomniana wcześniej – jest perfekcyjnie wykonana i odpowiednio wyważona. Dobrze leży w dłoni, gwarantując bezpieczne i precyzyjne golenie. Co więcej, pozwala docierać nawet do trudno dostępnych miejsc. Świetnie zbiera pianę oraz eliminuje ryzyko wystąpienia zacięć.

Jest idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy uwielbiają tradycyjne golenie. W zestawie znajduje się również wysokiej klasy pędzel z efektownym uchwytem oraz włosiem borsuka. Zastosowanie tego typu włosia nie jest przypadkowe. Dzięki niemu akcesorium pozwala na skuteczniejsze wyrobienie piany, a w razie konieczności – sprawne dorobienie kolejnej porcji.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ