Pokaż koszyk
Listopad 2, 2019

Sisley - co warto wiedzieć o marce?

Sisley to luksusowa marka, która wyróżnia się rozwiązaniami oryginalnymi i nieszablonowymi. Nierzadko przełamuje schematy, decydując się na innowacyjne, odważne rozwiązania, choć zawsze w poszanowaniu do tego, co eleganckie i gustowne. Sisley to symbol najwyższej jakości, niebywałej staranności, dbałości o każdy detal i szacunku wobec klienta. Warto więc bardziej szczegółowo przyjrzeć się tej niepowtarzalnej marce – zarówno jej historii, jak i produktom.

1. Sisley, czyli… co?

Przedsiębiorstwo Sisley kojarzy się przede wszystkim z perfumami, ale zaznaczyć trzeba, że zajmuje się ono szeroko pojętą branżą kosmetyczną. Powstało  połowie lat 70. ubiegłego wieku, a jego założycielami są Hubert i Izabela z Potockich hr. d’Ornano. Nazwa marki to hołd dla francuskiego impresjonizmu, a dokładnie – dla Alfreda Sisleya, który zasłynął takimi dziełami, jak "Kanał Saint-Martin", "Mroźny dzień w Louveciennes", "Pod mostem w Hampton Court" oraz "Odpoczynek na brzegu potoku. Na skraju lasu". Miłość do sztuki objawia się również w kompozycjach, proponowanych przez firmę – zwiewnych, subtelnych, ale obfitych w intrygujące, zaskakujące, przyciągające uwagę akcenty. Idea, przyświecająca przedsiębiorstwu, jest prosta: chodzi o to, aby proponowane produkty były niepowtarzalne i naturalne. Sprawdźmy zatem, wśród jakich rozwiązań można wybierać.

2. Sisley - EAU DU SOIR

Ciekawe, szyprowo-kwiatowe perfumy dla kobiet, zdecydowanie dalekie od przeciętności. Bazujące na aromatach drzewnych, ziemistych i korzennych, są one… zaskakująco lekkie i pełne świeżości. Duża w tym zasługa cytrusów, ponieważ nutami głowy są tu grejpfrut oraz mandarynka, ale też jaśminu, róży, konwalii oraz jaśminowca. Całość przełamana została bursztynem, piżmem i mchem dębowym, dzięki czemu na długo zapada ona w pamięć.

3. Slsley - SOIR DE LUNE

Jeden z najbardziej znanych aromatów marki Sisley – swoją premierę miał trzynaście lat temu, a cały czas cieszy się niegasnącą popularnością. Podobnie, jak w przypadku powyższej propozycji, również tutaj mamy do czynienia z szyprowo-kwiatową kompozycją, jednak tutaj wyczuwalne są także głęboki, hipnotyzujący zapach róży oraz łagodny, balsamiczny miód. Co ciekawe, idą one w parze z gałką muszkatołową oraz olejem pieprznym, jednak uspokajamy: woń nie jest przytłaczająca. Wręcz przeciwnie: koi zmysły, relaksuje i gwarantuje stuprocentowe odprężenie.

4. Sisley - EAU D'IKAR

Eau D’Ikar to orzeźwiający zapach, którego trzon stanowią zielone i cytrusowe nuty, przełamane balsamicznymi akcentami. Jednocześnie lekki, jak i intensywny, jest on symbolem wolności, niezależności i spontaniczności. Idealny dla mężczyzn, którzy nie boją się nowych wyzwań, podążają własnymi ścieżkami i do świata podchodzą z zaciekawieniem, ale też odpowiednim dystansem. Świeżość, rześkość oraz przełamywanie schematów – tak w skrócie opisać można tę kompozycję.

Oczywiście, to nie wszystko. Pozostałe produkty marki Sinsley znajdziecie pod tym adresem. Jesteśmy pewni, że nie zawiodą one Waszych oczekiwań!

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ