Pokaż koszyk

Wszystko o perfumach

/
 • Patrizia Pepe jest ekskluzywną włoską marką oferującą swoim klientom zarówno kolekcje damskie, męskie, jak również bogatą gamę akcesoriów, takich jak oryginalne i przyciągające uwagę zapachy. Jest to marka z ponad 20-letnią tradycją, pochodząca z Florencji, której twórczynią jest Patrizia Bambi.

 • Czerwiec 20, 2017

  Zapachy d'Orsay Paris

  D'Orsay Paris to francuska firma perfumiarska założona w 1830 roku w Paryżu przez hrabiego Alfreda d'Orsay, który zaprojektował kilka zapachów dla swojej kochanki Lady Marguerite de Blessington.

 • Maj 22, 2017

  Zapachy Prada

  Prada to jeden z najbardziej wpływowych włoskich domów mody na świecie. Założony w 1913 roku w Mediolanie, początkowo specjalizował się w skórzanych torebkach, akcesoriach podróżnych, butach i dodatkach. Po radykalnych zmianach, wprowadzonych przez wnuczkę jednego z założycieli, w ofercie znalazły się nie tylko ubrania, ale również luksusowe zapachy, zarówno damskie jak i męskie, które łączą w sobie wysoką jakość składników tworzących perfumy oraz świetny marketing.

 • Róż jest jednym z najstarszych i najpowszechniej używanych produktów kosmetycznych. Twarze z upodobaniem różowano już w starożytności. Nic dziwnego więc, że sklepowe półki oszałamiają różnorodnością produktów do nadawania koloru policzkom – a niektóre nie są nawet różowe! Jak się w tym wszystkim odnaleźć?

 • Szejkowie to tajemniczy władcy pustyni: wyniośli, dzielni i namiętni, hojną ręką rozdający prezenty swoim przyjaciołom i bezwzględnie prześladujący wrogów. To właśnie ich malownicze, barwne postaci zainspirowały twórców oszałamiającego zapachu Shaik for Men.

 • Wydawałoby się, że nie ma nic łatwiejszego niż zwyczajne zmycie makijażu. Z ankiet przeprowadzonych wśród kobiet wynika jednak, że wiele z nich robi to nieprawidłowo albo niewystarczająco starannie! Co każe zadać sobie pytanie: jak zrobić to dobrze i skutecznie?

 • Broda to ostatnio jeden z największych trendów mody. Mężczyzna z gęstym, atrakcyjnym zarostem wzbudza zresztą spore zainteresowanie wśród płci przeciwnej, jednocześnie uzyskując nieco bardziej drapieżny, czy, jak kto woli, „pierwotny” wizerunek.

 • Kwiecień 6, 2017

  Pachnący dom

  Na klimat domu składa się nie tylko odpowiedni wystrój wnętrza oraz jego kolorystyka, ale również zapach. Odpowiednio dobrany może pobudzać, rozluźniać, działać relaksacyjnie lub też przywoływać miłe wspomnienia.

 • Zapytani o to, jakiego zmysłu byłoby nam najmniej szkoda, większość z nas odpowiada, że węchu. Dużo trudniej byłoby nam pożegnać się ze wzrokiem czy słuchem. Tymczasem okazuje się, że zmysł węchu jest o wiele ważniejszy, niż może nam się wydawać.

 • Marzec 22, 2017

  Perfumy na wiosnę

  Nareszcie nadeszła długo wypatrywana wiosna. A skoro wiosna, to i zapachy wiosenne - koniecznie z dużą ilością owoców! Dzisiaj postaramy się przybliżyć Wam kilka świeżych perfum, o których śmiało możemy sądzić, że przypadną Wam do gustu.

Items 1 to 10 of 79 total

na stronę
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ