Pokaż koszyk

Recipe for men

HISTORIA MARKI

Wszystko zaczęło się na stokach narciarskich. Trzech przyjaciół i zapalonych narciarzy - Mikael Snabb, Jesper Matsch i Jesper Rönnbäck - stwierdzili, że ich skóra po latach ćwiczeń na stoku, jest w bardzo złym stanie. Ich sucha spalona słońcem skóra potrzebowała dodatkowego odżywania.

Poszukując preparatów na rynku stwierdzili, że niestety kompletnie nie ma czegoś co spełniałoby ich wymagania. Wzięli sprawy w swoje ręce. Choć nie mieli doświadczenia w kosmetykach, wiedzieli, co chcą osiągnąć: skuteczne preparaty, wysokie dawki składników aktywnych, świetne tekstury i dyskretne zapachy. Dzięki zaangażowaniu byłego naukowca, i prawdziwego weterana branży pielęgnacji skóry Larsa - Henrika Gezeliusa, stworzyli produkty, które pomagają mężczyźnie w codziennych problemach pielęgnacyjnych.

Pan Gezelius opracowuje produkty renomowanych marek do pielęgnacji skóry przez 20 lat. Produkty są wytwarzane w Mora, Szwecja, zgodnie z międzynarodowymi standardami GMP (Good Manufacturing Practice). Cała procedura - od surowca do gotowego produktu - jest nadzorowana przez Szwedzką Agencję Produktów Medycznych.

SKÓRA MĘŻCZYZN

Obecnie większość produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn jest bardzo podobna do produktów dla kobiet. Jest to oczywiste, ze względu na to, że większość firm na rynku produktów dla mężczyzn posiada długą historię tworzenia produktów dla kobiet. Jednak między skórą mężczyzn, a skórą kobiet występują znaczne różnice.

Skóra mężczyzn:
- jest dwukrotnie bardziej tłusta od skóry kobiet posiada większe i liczniejsze pory, stanowiące łatwiejszy cel dla bakterii
- jest bardziej podatna na zranienia związane z codziennym goleniem
- łatwiej ulega odwodnieniu
- jest o połowę bardziej ukrwiona

SKANDYNAWSKIE DZIEDZICTWO

Życie w skandynawskim mieście może być najtrudniejszym doświadczeniem dla Twojej skóry, zwłaszcza w czasie długich zim, gdy powietrze jest zimne i niezwykle suche. Dodaj do tego znacznie zanieczyszczone powietrze, uwięzione na wysokości ulic przez inwersję temperatury – oto Twoja idealna recepta na skórę w koszmarnym stanie.

Innymi słowy Skandynawia jest idealnym miejscem do testowania produktów do pielęgnacji skóry. Dlatego właśnie jesteśmy tak dumni z naszego dziedzictwa. Linia produktów do pielęgnacji skóry „Recipe for Men” została przetestowana i opracowana w Szwecji, w najcięższych warunkach z możliwych. Efektem jest nowa, przełomowa linia produktów do pielęgnacji skóry z wyjątkowymi własnościami nawilżającymi i ochronnymi.

BADANIA Z UDZIAŁEM KLIENTA

Dzięki badaniom medycznym stworzono innowacyjne formuły - naturalne, jak i przebadane dermatologicznie składniki.

Procedura testowania kosmetyków jest badana na losowo wybranych grupach mężczyzn przez 12 miesięcy. Końcowy test jest robiony na grupie 60 osobowej przez 2 miesiące.

Badania są prowadzone w Sztokholmie - Instytut Fizykochemii. Pan Gezelius opracowuje produkty renomowanych marek do pielęgnacji skóry przez 20 lat. Produkty są wytwarzane w Mora, Szwecja, zgodnie z międzynarodowymi standardami GMP (Good Manufacturing Practice).

Cała procedura - od surowca do gotowego produktu - jest nadzorowana przez Szwedzką Agencję Produktów Medycznych.

FORMUŁA

Zamysłem marki Recipe for Men jest racjonalna pielęgnacja skóry bez zbędnego zamieszania. Innowacyjne, funkcjonalne opakowania i bardzo opisowe nazwy sprawiają, że zrozumienie działania i stosowanie produktów jest proste.

Nie powiemy Ci, że „zredukują one zmarszczki o 70 procent”, ani że dzięki nim Twoja kariera ruszy do przodu. Zapewniamy Cię jednak, że RfM sprawi, że Twoja skóra będzie znacznie świeższa i gładsza - z wyglądu i w dotyku - bez względu na to jak wymagający jest Twój tryb życia. Takie jest właśnie zadanie świetnych produktów do pielęgnacji skóry.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ