Pokaż koszyk

Hermès

Hermès

W 1837 roku Thierry Hermes, producent uprzęży, osiedla się w Paryżu. Jego syn przeniósł rodzinną firmę pod słynny dziś adres, 24, Faubourg Saint-Honore i rozwinął ją o produkcję siodeł. Wraz z pojawieniem się samochodów, wnuk założyciela firmy, Emile Hermes wprowadził linię galanterii skórzanej i bagaży z „siodlarskimi szwami”. Tak narodził się styl Hermes. Od powstania Hermes, sześć pokoleń przedsiębiorczych artystów-rzemieślników pracowało na osiągnięcia Domu, eksplorując jego kunszt i zdobywając nowe rynki.

Pełni respektu dla przeszłości, ale zwróceni też ku przyszłości, z pokolenia na pokolenie przekazują kult wspaniałych materii opracowanych z prostotą, miłość do pięknych wyrobów, które powstały, by trwać. Duch kreatywny, nieskończenie odnawialny. W wymiarze międzynarodowym Hermes potwierdza swoją unikalność, jako firma zarazem przemysłowa i rzemieślnicza, paryska i multilokalna, tradycyjna i innowacyjna, zawsze dążąca do doskonałości.

Zapachy, integralna część tego świata, nierozerwalnie związana z oryginalnym kunsztem rzemiosła Hermes, wcześnie dołączyły do historii Hermes.

zobacz wszystkie produkty z tej serii

Seria Eau des Merveilles

WSZYSTKIE PRODUKTY

polecane | nazwy | cena
  1. 1
  2. 2
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ