Pokaż koszyk
Lipiec 2, 2018

Perfumy dziecięce

Wszystkie dzieci uwielbiają naśladować swoich rodziców. Obserwują ich zachowanie i zwyczaje, a potem je  kopiują. Nic więc dziwnego, że chcą również już od najmłodszych lat korzystać z kosmetyków i perfum. Produkty przeznaczone dla dorosłych jednak nie sprawdzają się u nich, mogą powodować alergię i podrażnienia. Dlatego też można pomyśleć o perfumach specjalnie dla dzieci.

Perfumy marki Kaloo

Jeśli planujemy zakup perfum dziecięcych, warto zwrócić uwagę na markę Kaloo. Oferuje ona produkty dla dzieci od 4 tygodnia życia, które są jednocześnie perfumami i zabawką. Są to delikatne kompozycje, które nie podrażniają wrażliwej skóry, a ich zapachy nie są tak ciężkie jak te dla dorosłych. W ich składzie nie ma alkoholu, zawierają tylko naturalne składniki, dobrane w taki sposób, by nie uczulać. Mogą też pełnić funkcję pielęgnacyjną, gdyż zawierają glicerynę mającą nawilżające właściwości. Marka oferuje tylko delikatne zapachy, które podkreślają naturalny zapach dziecka.

 

ZAPACH LILIROSE I MIŚ ZAPACH LILIROSE I MIŚ / 145 zł

 

Pluszowe opakowania

Warto zwrócić uwagę także na piękne opakowania tych produktów. Każdy z nich jest zapakowany w taki sposób, że idealnie nadaje się na prezent. Buteleczki są stylizowane tak, że przypominają pluszowe zabawki, głównie misie i króliczki. Ich pastelowe kolory i pluszowa forma wręcz przyciągają wzrok.
 

DRAGEE SCENTED WATER / 100 zł DRAGEE SCENTED WATER / 100 zł

 

Dla chłopca i dla dziewczynki

Marka Kaloo oferuje zapachy zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Wersje kolorystyczne i nuty zapachowe są idealnie dopasowane dla najmłodszych.

Jeśli myślimy o prezencie dla chłopca, warto rozważyć kupno zestawu – Zapach Blue i miś. Zestaw ten zawiera 50 ml perfum o subtelnym, kwiatowym zapachu, z nutami kwiatu pomarańczy, mandarynki i bergamotki, oraz pluszaka, który zachwyca miękkością i może stać się przyjacielem najmłodszych członków rodziny. Podobny zestaw można również nabyć dla dziewczynki w różowej wersji kolorystycznej z zapachem Lilirose – delikatną kompozycją z nutką róży.

Można również pokusić się o perfumy w jeszcze bardziej oryginalnym opakowaniu, na przykład o zapach Dragee w pluszowym autku. W samochodzie-kubraczku kryje się okrągła buteleczka perfum z głową misia, w których wyczuwalna jest nuta wanilii i migdałów.
 

ZAPACH DRAGEE W PLUSZOWYM AUTKU / 135 zł ZAPACH DRAGEE W PLUSZOWYM AUTKU / 135 zł

 

Nie tylko dla dziecka

Zapachy te mogą się sprawdzić nie tylko stosowane bezpośrednio na skórę dziecka. Mogą być także używane do perfumowania pokoju lub ubrania. Są też doskonałe jako zapachy dla mam, które chcą w ten sposób stworzyć zapachowy duet z dzieckiem.

Odpowiednie testowane klinicznie perfumy mogą być doskonałym prezentem dla dzieci, które chcą naśladować swoich rodziców, ale też dla najmłodszych. Dzięki nim mogą one uczyć się odkrywania świata pięknych zapachów i czerpać z tego przyjemność już od pierwszych miesięcy życia.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ