Pokaż koszyk
Grudzień 30, 2019

Perfumowi ulubieńcy roku 2019

Nareszcie możemy podzielić się z Wami zestawieniem perfum, które były najchętniej wybierane przez kobiety i mężczyzn w mijającym roku. Wśród ulubieńców nie zabrakło propozycji uznawanych za niekwestionowane klasyki, a także kilku zaskakujących produktów. Jesteś ciekaw, jakie perfumy cieszyły się największą popularnością w ciągu ostatnich 12 miesięcy? Czytaj dalej. 

Perfumy damskie

W każdej kategorii (perfumy damskie i męskie) wyodrębniliśmy 2 najpopularniejsze produkty. Ograniczyliśmy się tylko do 2 propozycji, ponieważ zależało nam na tym, aby po zapoznaniu się z zestawieniem nikt nie miał wątpliwości, jakie zapachy rzeczywiście cieszyły się największym uznaniem w mijającym roku.

Na liście perfumowych, damskich ulubieńców znalazły się:

  • La Doucer de Siam marki Dusita

  • Molecule 02 marki Escentric Molecules

La Doucer de Siam to kompozycja zapachowa, której nie można pomylić z żadną inną. Nieoczywiste składniki, takie jak nuty róży majowej, goździka, bursztynu czy liści fiołka, tworzą intrygującą całość. Poszczególne akordy stopniowo się uwalniają, odsłaniając kolejną naturę zapachu.

Z kolei Molecule 02 pozwala przenieść się na Daleki Wschód i doświadczyć czegoś wyjątkowego. Dzięki zawartości ambroxanu kompozycja kojarzy się z przyjemnym ciepłem i morskim klimatem. Perfumy marki Escentric Molecules mogą być aplikowane o dowolnej porze dnia. Co ciekawe, w mijającym roku były chętnie wybierane nie tylko przez panie, ale także przez panów.

Perfumy męskie

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji przetestować perfum znajdujących się w naszym zestawieniu, koniecznie daj im szansę w nowym roku. Wybierając niekwestionowane hity zapachowe, w każdej sytuacji zrobisz świetne wrażenie i usłyszysz naprawdę wiele komplementów. Produkty wymienione w tym wpisie mogą posłużyć Ci również jako prezentowe inspiracje.

Wymieniliśmy już ulubieńców pań, pora więc na wskazanie najlepszych perfum męskich. W mijającym roku były to:

  • Sport marki Panama 1924

  • Vespri Esperidati marki Nobile 1942

Sport wyróżnia się intensywnym, trwałym oraz uwodzicielskim zapachem. Jest idealnym rozwiązaniem dla panów, którzy w ciągu dnia są aktywni i niemal nie można ich zatrzymać, ale późnym wieczorem stają się wrażliwi i nostalgiczni.

Natomiast wskazane perfumy marki Nobile 1942 fenomenalnie sprawdzają się w trakcie ciepłych miesięcy. Dzięki świeżym, orzeźwiającym nutom zapachowym wzbogaconym o klasyczne składniki, można wybierać je zarówno na swobodne spotkania, jak i oficjalne okazje.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ