Pokaż koszyk
Listopad 19, 2018

Idealne perfumy dla mężczyzn na wieczór

Moc zapachu doceniali już nasi przodkowie w starożytności. Mieszanki wonnych ziół palono na chwałę bogom, stosowano podczas rytuałów, a najbogatsi używali ich, by podkreślić swój status. Również dziś wiemy, że perfumy potrafią wpływać na to, jak odbierają nas inni. Przyciągać, kusić, wprowadzać aurę tajemniczości. Dlatego zarówno mężczyźni, jak i kobiety dbają o to, by zawsze piękny zapach był dopełnieniem ich wizerunku. Ważne jest jednak, by na każdą okazję dobierać odpowiednie perfumy, dziś przedstawiamy więc trzy przepiękne zapachy dla mężczyzn idealne na wieczór.

Liquides Imaginaires TELLUS / 632,00 zł Liquides Imaginaires
TELLUS / 632,00 zł

 

Liquides Imaginaires TELLUS

Marka Liquides Imaginaires słynie z pięknych kompozycji, których celem jest uwodzenie i oczarowywanie. Postuluje powrót do tego, co w perfumach pierwotne, chce nawiązywać do natury, starożytnych rytuałów i ceremonii oraz podstawowych wartości kierujących światem, jak dobro, zło czy mądrość. W ten obraz perfum zdecydowanie wpisuje się zapach Tellus – intensywny, wyrazisty i bardzo męski. Dominują w nim nuty mchu, jodły i paczuli, elegancko skomponowane z nutą ziemi. Całość tworzy interesującą i urzekającą kompozycję, która idealnie nadaje się na większe i mniejsze wieczorne wyjście.

 

ZarkoPerfume MOLéCULE No. 8 / 428,00 zł ZarkoPerfume
MOLéCULE No. 8 / 428,00 zł

 

ZarkoPerfume MOLéCULE No. 8

Te stworzone w 2015 roku perfumy podbijają serca zarówno kobiet, jak i mężczyzn. To również drzewny zapach, który jednak przełamany jest nutą róży, mandarynki oraz oudu – jednego z najdroższych składników perfum na świecie. Przy ich tworzeniu panował twórczy chaos, nie było też ustalonych zasad, a efekt końcowy dowodzi, że brak planu czasem jest najlepszym planem. Jedynym założeniem, jakie przyświecało twórcy, było wyrażenie istoty piękna ludzkiego istnienia oraz niezwykłość i tajemniczość nocy polarnej za pomocą oszałamiającego zapachu. Receptura początkowo została stworzona, by zaspokoić potrzeby Skandynawów, dopasować się do ich klimatu i nastroju, ale dzięki temu idealnie nadaje się też na nasze długie, zimowe wieczory.

 

Antonio Alessandria NOIR OBSCUR / 524,00 zł Antonio Alessandria
NOIR OBSCUR / 524,00 zł

 

Antonio Alessandria NOIR OBSCUR

NOIR OBSCUR to zapach w nieco innym stylu niż przedstawione wcześniej, ale nie mniej intrygujący. Jest dekadencki, niegrzeczny, kojarzący się z cielesnością i erotyką. Ma przywodzić na myśl mrok nocy wraz z jego tajemnicami i zagadkami. Jest ciemny i grzeszny, ale jednocześnie otula jak ciepły koc i pieści zmysły. Nuty kadzidła, piżma i skóry sprawiają, że jest on ciężki, cielesny i odrobinę niepokojący, ale przy tym całkowicie uzależniający. W połączeniu z zapachem mandarynki, pomarańczy i rumu stanowi kompozycję całkowicie oryginalną i niepowtarzalną, która świetnie sprawdzi się w przypadku wielbicieli nocnego życia.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ