Pokaż koszyk

Biuro Prasowe

 • Im cieplej na dworze, tym chętniej sięgamy po perfumy bardziej orzeźwiające i lekkie, pełne owocowych nut. To właśnie wtedy korzenne i orientalne, ciężkie kompozycje na chwilę znikają z naszych toaletek na rzecz perfum, w których główną role grają słodkie i lekkie cytrusy oraz inne owoce egzotyczne. Jakie egzotyczne owoce najczęściej znajdziemy w perfumach?

 • Perfumy Linari przyciągają spojrzenia nie tylko za sprawą pięknych i oryginalnych buteleczek. To także interesujące kompozycje zapachowe, których próżno szukać gdzie indziej. Obok zapachów tej marki z pewnością nie da się przejść obojętnie. Co warto wiedzieć o perfumach Linari?

 • Miejsce pracy to dość specyficzne środowisko, które rządzi się swoimi prawami. W wielu biurach obowiązuje nas oficjalny dress code, który bardzo często dotyczy nie tylko naszego stroju i obuwia, ale także fryzury, makijażu oraz perfum. Szczególnie te ostatnie mogą w przestrzeniach biurowych wzbudzać wiele kontrowersji. Jak wybrać odpowiedni zapach do pracy?

 • Kwiecień 23, 2018

  Mancera – urok Orientu

  Egzotyczne nuty Wschodu, urok Orientu i najwyższa jakość składników zamknięte w luksusowej buteleczce – tak w kilku słowach można opisać ekskluzywne zapachy marki Mancera, które niedawno pojawiły się w ofercie naszej perfumerii internetowej MonCredo. Co warto wiedzieć na temat zapachów tej marki?

 • Dobry i przede wszystkim dokładny demakijaż to podstawa pięknej cery. Należy go wykonywać codziennie, ponieważ niedokładnie lub w ogóle nie zmyty makijaż to jedna z najgorszych rzeczy jaką możemy zafundować naszej skórze. Jednak wśród ogromnego wyboru kosmetyków do demakijażu niełatwo wybrać ten najlepszy. Czym różnią się od siebie poszczególne typy kosmetyków do oczyszczania twarzy?

 • Kwiecień 9, 2018

  Perfumy Simone Cosac

  Inspirowane historią renesansowego romansu perfumy marki Simone Cosac Profumi, przywodzą na myśl zapach najpiękniejszych i najwonniejszych ogrodów minionych czasów. Co warto wiedzieć na temat tej marki oraz proponowanych przez nią zapachów?

 • Perfumy niszowe, trochę wbrew swojej nazwie stają się w ostatnim czasie coraz bardziej popularne. Jednak sama ich nazwa wielu z nas może wydawać się tajemnicza – co tak naprawdę oznacza stwierdzenie, że perfumy są niszowe? Czym charakteryzują się takie kompozycje i co powinniśmy o nich wiedzieć?

 • Tworzenie zapachów jest sztuką, zarezerwowaną tylko dla osób o odpowiednich predyspozycjach. Ich projektowanie możemy porównać do komponowania muzyki. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku mamy do czynienia z nutami, choć przypadku perfum mówimy oczywiście o nutach zapachowych. Czym są i jaką pełnią one funkcję w tworzeniu kompozycji zapachowych?

 • Inspirowane dworem Ludwika XV zapachy od Parfums de Marly na chwilę przeniosą Cię do osiemnastowiecznej Francji – kolebki perfum i ojczyzny największych gwiazd perfumeryjnego świata. Te pełne splendoru i luksusu perfumy zostały stworzone w hołdzie historii prestiżowych wyścigów konnych na dworze Ludwika XV.

 • Perfumy gourmand – czyli słodkie, apetyczne, a według niektórych nawet uzależniające. Choć użycie tego typu nut zapachowych w perfumach to stosunkowo nowy wynalazek, błyskawicznie podbiły one serca wielu kobiet na całym świecie. Jak pachną perfumy gourmand i dlaczego je kochamy?

Items 1 to 10 of 71 total

na stronę
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8
Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ